banner hlavni pracnabidky

AKTUÁLNÍ NABÍDKA ZAMĚSTNÁNÍ

Přední český výrobce bazénů, sídlící v Hradci Králové,
přijme zručné kolegy do výroby.
Nástup dle dohody.

SVÁŘEČ PLASTŮ

Abychom zvládli uspokojit zvýšenou poptávku po našich výrobcích, hledáme nové kolegy do výroby bazénů. Výhodou pro Vás bude, pokud máte předchozí zkušenost jako truhlář, popřípadě zámečník. Určitě oceníte neformální prostředí ve stabilní a prosperující společnosti.

Táto práce vás bude zajímat, pokud:

  • Se nebojíte se fyzické práce a chcete si vydělat
  • Jste manuálně zruční a nebojíte se naučit něco nového
  • Preferujete raději práci v rodinné firmě než ve velkém korporátu
sk 1 down

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Vaší hlavní pracovní náplní bude kompletní výroba bazénů a jejich součástí na základě výkresové dokumentace.
Budete pracovat zejména s ručními hoblíky, vrtačkami, frézkami a svářečkami plastů.
Naše výroba je zakázková, takže stereotypu se bát nemusíte.
Práce se nejvíce podobá profesi truhláře, případně zámečníka.
Vaší hlavní pracovní náplní bude kompletní výroba bazénů a jejich součástí.

CO VÁM NABÍZÍME

  • Nástupní mzdu ve výši 165 Kč/hod.
  • Navýšení mzdy formou osobního ohodnocení po zapracování (až 60 Kč/hod.)
  • Průměrnou měsíční mzdu kolem 35 000 Kč dle Vašich schopností
  • Kariérní postup na vyšší pozici je samozřejmě možný (další příplatky
  • Práci na 2 směny (6-14 hodin, 14-22 hodin)
  • Zajímavé roční bonusy vázané na zisk firmy
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Stravenkový paušál ve výši 99,-Kč/odpracovaná směna
    (cca 2.000,- čistého do mzdy)
  • Můžete si vybrat příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu
  • Bonus 12 000 Kč za doporučení nového kolegy (v čistém)
  • Stabilní zaměstnání v čistém prostředí
  • Zázemí rodinné firmy fungující přes 30 let
  • Firemní akce i pro rodinné příslušníky

"NABÍZÍME VÁM JISTOTU STABILNÍHO ZAMĚSTNÁNÍ, ZÁZEMÍ RODINNÉ FIRMY, KTERÁ SE V OBORU POHYBUJE VÍCE NEŽ 25 LET. NA KAŽDÉM ZAMĚSTNANCI NÁM ZÁLEŽÍ A CHCEME, ABY U NÁS PRACOVAL RÁD. V NAŠICH HALÁCH JE ČISTÉ PROSTŘEDÍ, MŮŽETE SE OBČERSTVIT VE VÝDEJNÍM AUTOMATU ZA SYMBOLICKÉ CENY NEBO SI DÁT KÁVU ZDARMA. TŘIKRÁT ROČNĚ POŘÁDÁME FIREMNÍ AKCE, KDE NECHYBÍ SUD STUDENÉHO PIVA A KUS DOBRÉHO MASA."
PAVEL ŠPONAR, MAJITEL FIRMY

CO OD VÁS POŽADUJEME

Manuální zručnost při práci s ručním el. nářadím.
Schopnost číst v technických výkresech.
Nutná komunikace v českém jazyce.
Praxe není podmínkou, vše potřebné Vás naučíme.

Pokud Vás inzerát zaujal, zašlete nám prosím svůj profesní životopis na e-mail:
prace@centralplast.cz

ZASLÁNÍM VAŠEHO ŽIVOTOPISU DO SPOLEČNOSTI CENTRALPLAST S.R.O. DÁVÁTE SOUHLAS KE ZPRACOVÁNÍ VAŠICH OSOBNÍCH DAT DLE § 21 ZÁKONA Č. 101/2000 SB. O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ A JEJICH UCHOVÁNÍ V PERSONÁLNÍ DATABÁZI TÉTO SPOLEČNOSTI ZA ÚČELEM ZÍSKÁNÍ ZAMĚSTNÁNÍ PRO VAŠI OSOBU. TENTO SOUHLAS PLATÍ AŽ DO JEHO ODVOLÁNÍ.

Naši partneři

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V Logo IV Logo VII