header bg 8

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Zastřešení nebo zakrytí bazénu není jen designovým doplňkem. Chrání zejména děti před pádem do bazénu, zabraňuje znečištění vody, má termoregulační vlastnosti.

  1. Hliníková zastřešení
  2. Podvodní roleta Aquatop

Moderní bazénové zastřešení !

  • Montáž objednávek bude možná dle dohody stavební připravenosti bazénu nebo počasí.

REALIZACE BAZÉNU

  • Možnosti jak sestavit bazén, nebo zastřešení je mnoho. Rádi Vám ukážeme naše konstrukční řešení bazénu, které se může od jiných výrobců velmi lišit a významně přispívá k celkovému vzhledu a dlouhé životnosti bazénu.
  • Udělejte si čas a přijďte se podívat do naší moderní provozovny v Hradci Králové.
  • Vše si můžete důkladně prohlédnout a společně Vám pomůžeme zvolit nejvhodnější řešení.
  • Rádi Vám ukážeme naše konstrukční řešení bazénu, které se může od jiných výrobců velmi lišit a významně přispívá k celkovému vzhledu a dlouhé životnosti bazénu.
  • Naše bazény jsou vybaveny nejmodernější technologií a lze zvolit různé možnosti, které se o Váš bazén budou starat za vás.

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

gamma gamma gamma

 

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ - jednokolejnicová

delta epsilon

 

STŘEDNĚ VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

sigma

 

VYSOKÁ PODCHOZÍ ZASTŘEŠENÍ

kappa1 kappa2 kappa3

lambda1 lambda2 lambda3

 

Dalším velice oblíbeným typem zakrytí bazénu je použití podvodní rolety. Sázíme opět na kvalitu a proto naleznete v naší nabídce systém belgické firmy Technics & Aplication / T&A. Rolety instalujeme do šachy nebo lavice. Záleží opět na výběru zákazníka. Žaluzie jsou vyrobeny z PVC materiálu v základních barvách a PC materiálu se speciální povrchovou úpravou.

Barvy a materiál

Rozměr lamel 60x14mm

PVC bílá
PVC písková
PVC šedá
PVC světle modrá
PVC solar
PC solar
PC transparent
PC ALU look

Rozměr lamel 67,5x16,5mm

PC solar Antialg
PC ALU look Antialg
PC Black edition Antialg
PC titanium quadro Antialg

Umístění rolety

Podle potřeby zákazníka můžeme roletu nainstalovat do šachty nebo do lavice ve dvou variantách. Do samostatné lavice nebo do kobinované lavice se schody. Šachtu si většinou vybírají zákazníci, kteří chtějí maximálně využít vnitřní rozměr bazénu a mají dostatečný prostor pro instalaci.

next
prev
.
ov 1

NÁZEV PROJEKTU: PODPORA EXPORTNÍCH AKTIVIT SPOLEČNOSTI CENTRALPLAST S.R.O. REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/15_016/0001067 NÁZEV PROJEKTU: DALŠÍ RŮST EXPORTU PROSTŘEDNICTVÍM ZAHRANIČNÍCH VELETRHŮ REGISTRAČNÍ ČÍSLO PROJEKTU CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_244/0018401 DÍKY EVROPSKÉMU FONDU PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ ÚSPĚŠNĚ PREZENTUJEME NAŠÍ FIRMU
A PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR NA MEZINÁRODNÍM BAZÉNÁŘSKÉM VELETRHU AQUANALE - ROČNÍKY 2015/2017/2019/2021.

ov 1 STABILITY AWARD

Naše společnost je jedna z ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice a splňuje nejpřísnější ekonomická kritéria.

 

Naši partneři

Logo I Logo II Logo III Logo IV Logo V Logo IV Logo VII